O nas

Zdrowit Dąbrówka Stomatologia funkcjonuje od maja 2014 roku. Gabinet powstał z inicjatywy dr Emilii Białas-Krauza, dla której stomatologia stała się czymś więcej niż zawodem, stała się pasją, której chęć pogłębiania odzwierciedla się udziałem w licznych kursach oraz stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Gabinet został stworzony z myślą o pacjentach, którzy stawiają bezpieczeństwo oraz jakoś wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Zakres usług naszego gabinetu obejmuje począwszy od podstawowych zabiegów stomatologicznych aż po chirurgię oraz stomatologię estetyczną protetykę.

Dzięki najwyższym standardom i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych lekarzy, jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom w dziedzinie stomatologii. Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i umówienia się na wizytę!


Dr Emilia Białas-Krauza

Emilia Białas-KrauzaJestem lekarzem dentystą. W 2009 roku ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko Dentystycznym w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyłam w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Od zakończenia studiów pracuję na terenie Piekar Śląskich jako stomatolog.

Moje zainteresowania to przede wszystkim endodoncja czyli leczenie kanałowe, stomatologia zachowawcza, pedodoncja-stomatologia dziecięca. Bardzo lubię pracować z dziećmi, które zawsze otrzymują ode mnie nagrodę na zakończenie wizyty. Staram się by spotkanie w gabinecie stomatologicznym było jak najmniej stresujące zarówno dla małych jak i tych większych pacjentów. Jestem współautorką artykułu dotyczącego psychostomatologii i stresu towarzyszącego wizycie u dentysty dlatego dbam by każdy czuł się komfortowo a wszystkie zabiegi przebiegały bezboleśnie. Stale zgłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach.


Ceryfikaty


Roksana Horzela

Hiegienistka stomatologiczna

Roksana Horzela

Absolwentka policealnej szkoły na kierunku higienistka stomatologiczna oraz technik sterylizacji medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę uczęszczając na szkolenia i konferencje. Laureatka I oraz II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Asystentek i Higienistek stomatologicznych w Warszawie.

Wszelkie zabiegi profilaktyczne wykonuje z dużą precyzją i delikatnością. Dba o dobre samopoczucie pacjentów oraz dobrą atmosferę podczas leczenia.


Ceryfikaty